ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Що краще пити під час тренування? Яку воду і скільки? Чи потрібно це взагалі?

Що пити під час тренувань: спортивні напої або воду?

Будучи прихильником активного способу життя, займаючись будь-яким спортом або просто фітнесом, то ми досить часто нехтуємо ще однієї дуже важливої ​​складової здорового способу життя - чистою питною водою. Давайте розглянемо яку роль животворящим рідина грає під час тренувань? Які напої або воду краще пити під час навантажень і чи потрібно взагалі це робити?

Ви п'єте і потієте

відомий факт, що під час фізичних навантажень потовиділення підвищується в багато разів, що цілком природний процес для організму. Але після втрати рідини потрібно її заповнення, щоб уникнути критичного рівня зневоднення. До речі, поширена думка про те, що якщо не пити під час тренування швидше схуднеш є правдивим, але це дуже небезпечно для здоров'я. Справа в тому, що жирові клітини, втратили воду, заповнюють її при першій же глотці, а ось загальне зневоднення загрожує запамороченнями, слабкість, нудоту, Ви втрачаєте витривалість і серце працює в небезпечному режимі.
Вчені з давніх пір працюють над вивченням процесів в організмі і ще в середині 19 століття виявили як необхідно вживати воду людям які займаються спортом - 1 мл 1 кілокалорій. Якщо це перевести в більш зрозумілу площину, то виходить 1 літр на 30 кг ваги тіла. Якщо Ваша вага відповідає росту за формулою збалансованості, то цей висновок цілком прийнятний. А якщо подивитися на більш сучасні поради лікарів і дієтологів, то пити потрібно, як тільки відчули спрагу. Зверніть увагу на маленьких дітей, як вони вимагають воду відразу після втрати рідини.

Що саме пити під час занять спортом?

Зараз ринок пропонує безліч пляшечок з «чарівної» водою, енергетичних напоїв, коктейлів тощо. Насправді, h2O однакове у всьому світі, а ось спортивна вода з різними тонізуючими смаками і добавками, за твердженням виробників володіє якимись унікальними властивостями. Чи дійсно так? Скоріше за все ні! Це звичайна глибоко очищена вода з добавками. Така ж як бутильована на прилавках магазинів або очищена побутовим питним фільтром на основі зворотного осмосу.
Тому пити потрібно тільки очищену негазовану воду зі збалансованим мінеральним складом, а зробити її смачніше можна за допомогою натуральних фруктів або додаванням свіжих соків.

Що не годиться для пиття?

соки, газована вода, чай і більшість «спортивних» напоїв не вважаються корисною рідиною для відновлення водного балансу в організмі. Вони містять цукор, стимулюючі засоби, штучні хімічні добавки, емульгатори і багато чого ще, що якраз тільки підсилює процес зневоднення.
Як спорт впливає на організм?

Посилені регулярні фізичні навантаження значно підвищують активність внутрішніх органів і добре їх стимулюють. Це відбувається не тільки з органами, а також на клітинному рівні в метаболічних процесах. А клітинам в першу чергу потрібна вода! Якщо організм зневоднюється, кров стає густішою, серцю важче працювати, що негативно відбивається на загальному стані організму.

Скільки і коли пити під час занять в спортзалі?

взагалі, пити потрібно рівномірно протягом усього дня і слід врахувати, що організм не може засвоїти більше 200 мл води за 10 хвилин. Безпосередньо в день тренування, випивайте 400-500 мг за півтори - дві години до походу в зал. Також можете випити 200-300 мл прям перед тренуванням. Під час занять, випивайте кожні 15 хвилин не більше 100 мл. Якщо вода «не лізе», але Ви відчуваєте почуття спраги. Просто пополощіть рот водою. Після тренування можна випити 200-400 мл, але дуже важливо, щоб це була тепла вода не нижче 12 градусів.
Не можна пити великими порціями і більше, ніж зазначено вище, так як виникне відчуття тяжкості і інтенсивність тренування знизиться, а навантаження на серце зросте. краще частіше, але маленькими порціями.

Що і як пити після тренування?

Справа в тому, що під час навантажень разом з потом організм втрачає натрій, а також калій і магній в невеликих кількостях. При інтенсивних і досить частих тренуваннях часто виникає тимчасовий недолік цих речовин в організмі. Так як це група відноситься до мінеральних речовин, то тут на допомогу прийде мінеральна вода і вуглеводно-мінеральні напої.
Ви є учасником більш, ніж на 70% з води, тому не протіворечьте природі і не обмежуйте себе від потрібної кількості чистої питної води. А так як Ви вже прийшли в спортзал для досягнення гармонії в житті, помножте успіх - пийте грамотно і буде здорові і завжди в тонусі!

Якщо Ви хочете економити на по-справжньому чистою і здоровою воді 365 днів в році, то просто встановіть сучасний питної фільтр додому! На нашому сайті Ви знайдете тільки сертифіковані системи очищення води на найвигідніших для Вас умовах!