ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Каталог

КУПИТИ КОМПЛЕКСНУ ЗАСИПКУ ДЛЯ ФІЛЬТРА ОЧИЩЕННЯ ВОДИ. Топовий ЗАВАНТАЖЕННЯ за доступною ціною!

Переваги багатокомпонентних фільтруючих матеріалів для очищення води:

  • Один фільтр справляється з декількома завданнями одночасно, замість 2 або 3 - це економія грошей на системі і простору для її розміщення;
  • Високоефективне видалення заліза, солей жорсткості, марганцю та природних органічних сполук;
  • висока ефективність видалення заліза і марганцю в широкому діапазоні рівня pH, концентрації аніонів, хлору і органіки;
  • Дешевий і доступний регенеруючий агент для промивання матеріалу - таблетована сіль;
  • Багатокомпонентні завантаження перевірені в роботі з 1998 року!
Комплексна завантаження для очищення води зі свердловини

7 800 грн.

комплексна завантаження 7 в 1
ОРГАНІЧНИЙ МНОГОСОРБ (25л)
Комплексна засипка для фільтра води. Ціна

7 890 грн.

комплексна завантаження 5 в 1
ECOMIX-A (25л)
Багатоцільова засипка для очищення води

9 100 грн.

комплексна завантаження 5 в 1
ECOMIX-C (25л)
Купити комплексну фільтруючу завантаження для очищення води в Києві

7 150 грн.

комплексна завантаження 5 в 1
ФІЛЬТРОСМАРТ (20л)
Багатоцільова завантаження для фільтрів очищення води зі свердловини

7 650 грн.

комплексна завантаження 5 в 1
АКВАМУЛЬТІ (25л)

 

Перейти в магазин фільтруючих завантажень всіх типів!

 

Прогрес розвитку технологій в галузі водопідготовки

Розвиток виробничої індустрії і технологій в сфері водопідготовки, не так давно розробили інноваційні фільтруючі матеріали. Унікальність їх полягає в універсальності, високих робочих параметрах і звичайно ж економії простору для розміщення обладнання. Виходячи з стандартного набору основних забруднень характерних для України, багатоцільові завантаження швидко набули популярності в нашій країні.

раніше, щоб видалити кілька основних забруднень, встановлювалося кілька систем де кожен фільтр працював по одному конкретному забруднення. Один фільтр видаляв залізо, інший пом'якшував воду, третій видаляв органічні сполуки. Сьогодні ж, багатокомпонентний фільтруючий матеріал здатний очистити воду від 5 - 7 забруднень за одну стадію в одному фільтрі.

Специфіка застосування багатоцільових фільтруючих завантажень

Велику популярність комплексні завантаження для очищення води придбали в приватних заміських будинках, де основним джерелом є свердловина. З огляду на ряд типових забруднень підземних вод України, універсальність таких фільтрів відмінно підходить для побутових і господарських потреб. також, вони застосовуються в комерційному секторі - виробництво питного продукту, водопідготовка для різного роду виробництв, котелень, в туристичній зоні і так далі.

Як влаштована комплексна засипка для очищення води?

Основою матеріалу є набір іонообмінних смол, які підібрані в спеціальних пропорціях за особливою рецептурою. Засипка для фільтрів 5 в 1 має властивість розподілятися в воді шарами у вигляді пирога, що зумовлює кілька стадій фільтрації. Суміш складається з 5 іонообмінних і сорбційних матеріалів різної щільності, які відрізняються гранулометричним складом. Кожен компонент має свій механізм дії в очищенні води, який був досягнутий технологами, розробляють дані матеріали. У слідстві ретельних дослідів, перемішування матеріалів в різних рецептурах, вони домоглися результату таким чином, щоб матеріал чітко розшаровується в процесі роботи системи очищення води в певному порядку.

Основна увага при розробці суміші приділялася ефективності фільтрації води при високих швидкостях проходження води через товщу багатокомпонентної фільтруючого завантаження. Особливу увагу було приділено безпеці по відношенню до екології довкілля, а також високу ефективність матеріалу незалежно від рівня pH води, який грає важливу роль у видаленні заліза і марганцю.

Переваги багатоцільових матеріалів для води зі свердловини

Крім ефективності і роботи в широкому діапазону концентрацій очищаються забруднень, розробники домоглися значного зниження капітальних витрат на обслуговування фільтрів працюють на основі багатоцільових завантажень. Регенерація робочого матеріалу здійснюється розчином кухонної солі - NaCl. А це, як відомо недорогий, доступний і екологічно безпечний регенеруючий агент.

Універсальність комплексної засипки

Так як матеріал працює практично за тим же принципом, що смягчители, то переобладнання катіонітного фільтра на багатоцільовий здійснюється дуже просто - заміна завантаження і перепрограмування керуючого клапана.

Варіант модернізації системи старого типу

Таким чином, якщо у Вас встановлена ​​система старого типу, де першим стоїть безреагентний фільтр від заліза, а другим пом'якшувач, Ви можете модернізувати свою систему елементарної заміною завантажень - пом'якшувач перетворюється в багатоцільовий фільтр, а обезжелезіватель в сорбційний з вугільної завантаженням. тепер замість 2 ступенів очищення Ви отримуєте як мінімум 8 - видалення заліза, солей жорсткості, органічних природних сполук, марганцю, амонію, PAV, нафтопродуктів, запахів, присмаків і кольоровості!

Популярні і якісні засипки для фільтрів води:

Це аналоги з невеликими відмітними особливостями один від одного про які можна дізнатися в докладних характеристиках кожного матеріалу. Виробники даних матеріалів мають кілька марок, для вирішення завдань різної складності, які залежать від складу вихідної води. Підбір матеріалу, що фільтрує і розрахунок продуктивності здійснюється нашими технологами в сфері водопідготовки.

Перейти в магазин фільтруючих завантажень всіх типів!

Профессиональный подбор фильтрующих загрузок. Доступные цены!

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!