ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

КУПИТИ вугільний фільтр поста ДЛЯ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ. ДОСТУПНА ЦІНА НА Посткарбон В УКРАЇНІ

вугільний фільтр поста (посткарбон) виконує важливу роль в осмотической системі. Даний лінійний картридж має завантаження з кокосового активованого вугілля вищої якості і відповідає за поліпшення органолептичних свойст очищеної води і її кондиціонування безпосередньо перед її вживанням.

 

Купити постфильтр для зворотного осмосу AquaLine в Києві

150 грн.

Постфільтр для осмосу
Вбудований GAC AQUALINE
 

Купити постфильтр для зворотного осмосу Leader Stsndart в Києві

250 грн.

Постфільтр для осмосу
LEADER IN-LINE GAC-1L
 

Купити постфильтр для зворотного осмосу Ecosoft в Києві

174 грн.

Посткарбон для осмосу
ECOSOFT MO
Купити постугольний фільтр для осмосу Leader Comfort

442 грн.

Постфільтр для осмосу
КОМФОРТ КАРБОН
Купити постфильтр для зворотного осмосу RAIFIL

153 грн.

Постфільтр для осмосу
СКАЧАТИ 11W-C-EZ
Купити мінералізатора для зворотного осмосу Ековод

160 грн.

Посткарбон для осмосу
Ековод IN-LINE GAC
 

 

Купити вугільний фільтр поста для зворотного осмосу Аквафор в Києві

250 грн.

постфільтр АКВАФОР
 

 

Купити Постфільтр для зворотного осмосу Наша Вода Absolute в Києві

159 грн.

Посткарбон для осмосу
НАША ВОДА Абсолютна
 

 

Купити постфильтр для зворотного осмосу Atoll в Києві

320 грн.

постфільтр ATOLL

 

постфільтр для зворотного осмосу - навіщо він потрібен?

  • Це важливий щабель очищення в побутових питних фільтрах. У класичному виконанні цей картридж є 5 щаблем, яка завершує весь процес фільтрації вихідної води.
  • Вміст елемента - кокосовий активоване вугілля найвищої якості, який відповідає за підвищення органолептичних властивостей води пройшла через обратноосмотічеськую мембрану і накопичилася в баку.
  • Постфільтр починає працювати саме в той момент, коли користувач відкриває кран для очищеної води, безпосередньо перед самим її вживанням.

Як часто потрібно міняти посткарбон для системи зворотного осмосу?

  • Різні виробники постфільтром використовують різні марки вугілля, змінні елементи відрізняються заявленим ресурсом і термінами експлуатації. Насправді, основний нюанс вибору постугольного картриджа полягає саме в якості робочого сорбенту. Саме цей фактор впливає на смакові якості води і ресурс елемента, а так як це невід'ємна частина всього процесу фільтрації - краще купити фільтр поста не найдешевший.
  • Ресурс елементів коливається в діапазоні від 1500 до 6000 літрів. Але більш реалістичний діапазон можна обмежити максимум до 3500 літрів. Тому в зв'язку з середньостатистичними розрахунками рекомендується міняти Посфильтр раз в 12 місяців.
  • Зрозуміти за смаковими якостями, коли міняти фільтр поста для систем зворотного осмосу складно (в нормальних умовах експлуатації). Так як фільтруючі властивості активованого вугілля в елементі знижуються поступово, користувач звикає до смаку води. Тому термін в 1 рік є оптимальним рішенням.
  • Бувають і критичні ситуації - проблеми з мембраною, Передфільтр або з вихідною водою. А може Ви купили неякісний картридж посткарбон. У таких ситуаціях багато користувачів намагаються вирішити проблеми самостійно, що не завжди виходить успішно. Дуже популярне звернення клієнтів в нашу компанію виглядає саме так: «Я поміняв всі фільтри, і навіть мембрану, а проблема не вирішилася ». Для вирішення даних питань вже необхідний досвід кваліфікованих фахівців із сервісного обслуговування систем зворотного осмосу. Тільки багаторічний досвід дозволяє швидко розуміти в чому справа і вирішувати проблему з гарантією якості.

Різні підключення постфільтру для осмосу

  • На сьогоднішній день, практично всі елементи мають швидкознімне з'єднання John Guest. Це дозволяє легко і швидко замінити постугольний картридж висунув трубку і фітінг з старого і вставити в новий.
  • також, Ви можете купити вугільний фільтр поста і з нарізним сполученням, але це не означає, що це старий або неякісний картридж. Адже є частка систем у користувачів, де спочатку було різьбове з'єднання, що обумовлює необхідність елементів з підключенням ¼ різьблення. Хоча при бажанні, Ви можете поміняти свої фітинги на швидкоз'ємні і значно полегшити та прискорити процес заміни постфільтру.

Ви можете купити фільтр поста для зворотного осмосу за доступною ціною в інтернет-магазині «Вотер-Сервіс» за вигідною ціною з гарантією якості! У нас Ви купуєте тільки сертифікований товар за доступною ціною від виробника!

Керівник, Екософт, Розіграш, AquaLine, Наша вода Абсолютна, Ековод, Комфорт, Аквафільтр, Фільтр1

ВИБРАТИ ЗАПАСНІ ЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ ОСМОСУ ПО ХАРАКТЕРИСТИКАМ

компанія Водопостачання реалізує якісні та перевірені часом змінні елементи для зворотного осмосу!