ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

КУПИТИ ФІЛЬТР КОМПЛЕКСНОЇ ОЧИСТКИ ВОДИ 5 В 1. УНІВЕРСАЛЬНІ СИСТЕМИ зі складу в КИЄВІ! КРАЩІ ЦІНИ!

Комплексний фільтр для води має ряд переваг перед класичними системами. Фільтруючий матеріал в цих системах – це унікальна завантаження, яка видаляє в одній стадії одного фільтра солі жорсткості, залізо, марганець, амоній і органічні сполуки. Також ефективно знижує кольоровість і окислюваність оброблюваної води.

фільтр комплексного очищення води купити в Києві

ФІЛЬТРИ кабінетного типу
Для квартир і компактного розміщення
Багатоцільовий фільтр для води 5 в 1. Купити в Києві зі складу

ФІЛЬТРИ колонного типу
Класичні з окремим сольовим баком

компанія Вотер-Сервіс реалізує тільки високоякісне обладнання провідних світових виробників і є Вашим надійним партнером в питаннях очищення води!

3 головні причини купити фільтр комплексного очищення води:

Причина №1 – видалення п'яти і більше основних забруднень в одному фільтрі!

Підвищений змісту групи речовин і сполук у воді, яке негативно впливає на здоров'я людини, сантехніку і побутову техніку зобов'язує нас купувати і встановлювати фільтруючі системи. А сучасні методи фільтрації дозволяють ефективно очищати воду.
Коли група вчених і технологів з Росії, Україна і Європи розробила новий інноваційний матеріал, що фільтрує багатоцільового призначення, це стало «оптовим» вирішенням конкретних завдань в сфері очищення – фільтр для води 5 в 1 завоював ринок блискавично!

 

Комплексні фільтри для води Ecomix Комплексне очищення води в Києві

Статистика і досвід в очищенні води

Комплексні фільтруючі завантаження успішно використовуються в промисловому і комерційному секторах, але основну популярність набирає використання води з індивідуальних артезіанських свердловин. Як показує статистика і досвід, «Домашнє» застосування свердловин як постійний і автономне джерело набирає обертів найбільш інтенсивно. А практично всі джерела підземних вод на території України характеризуються рядом типових забруднень.

Система комплексної очистки води – це вигідно, зручно і ефективно!

Основні і повсюдні домішки і речовини в воді – це солі жорсткості, залізо і органічні природні сполуки. Також дуже часто зустрічаються марганець, амоній і нітрати. У зв'язку з таким стандартним набором забруднень в наших підземних водах, фільтри комплексного очищення набирают популярность и очень востребованы.

адже раніше, доводилося встановлювати цілий ряд окремих фільтруючих систем, щоб домогтися позитивного результату. А це вимагало:

 • Багато місця для розміщення обладнання;
 • Великих витрат на покупку окремих фільтрів різного призначення;
 • Дороге обслуговування цілого комплексу фільтрів для очищення води;

Які вигоди Вам дарують універсальні фільтри для води?

Матеріали комплексного призначення дарують нам прекрасну можливість ефективно пом'якшити воду, видалити залізо, марганець, амоній і органічні сполуки за допомогою одного фільтра! Всього лише один фільтр ефективно справляється з такою складною водою, якої нас нагородила природа.

Комплексний фільтр очищення води для видалення заліза і солей жорсткості Комплексне очищення води зі свердловини Фільтр очищення води від нітратів купити в Києві

Багатокомпонентні фільтруючі завантаження бувають декількох типів, популярні типи працюють в стандартному діапазоні фільтрації, а модифікації того ж матеріалу призначені для посилення ефективності очищення в певних умовах і від кількості тих чи інших забруднень у воді.

Що це означає?

Крім видалення основних забруднень, фільтруючий матеріал виготовляється таким чином, щоб додатково видаляти ще які-небудь забруднення або підсилює ефект того чи іншого фільтруючого компонента.

Розглянемо найпопулярніші фільтруючі матеріали:

ECOMIX-A найбільш часто використовуваний матеріал для очищення води з артезіанських свердловин і колодязів. Також його застосовують для очищення води з міських магістралей. Видаляє стандартний набір забруднень - залізо, марганець, амонію, органічні сполуки і пом'якшує воду (видалення солей жорсткості). Також ефективно знижує кольоровість, окислюваність води і вміст алюмінію.

Технологія розроблена експертами в області очищення води, Української науково-дослідною лабораторією. Завантаження Екомікс вже більше 15 років використовується в комерційних і промислових системах, а також успішно застосовується в домашній водопідготовки на Україні і за кордоном. Фільтруюча завантаження максимально ефективна для води складного складу в 100% випадків, а очищення від заліза і марганцю досягає 99%. Матеріал стійкий до впливу хлору і сірководню. Виробляється в Європі на основі сорбційних матеріалів Dawex (США).

ФІЛЬТРОСМАРТ є аналогічним Екомікс фільтрує, але додатково знижує рівень вмісту нітратів в очищується воді. Виробляється в Росії.

Органічний МНОГОСОРБ матеріал комплексного призначення, але має свої цікаві особливості. Крім видалення стандартного набору забруднень, це завантаження додатково структурує воду і здійснює захист від мікробіологічного обростання. Фільтр для води 7 в 1 – це саме система із завантаженням Мультісорб! Європейське виробництво з використанням сорбційних матеріалів Lewatit (Німеччина) гарантує найвищу якість роботи багатоцільових систем.

АКВАМУЛЬТІ – молодий бренд, виробляється в Польщі. по суті, матеріал є аналогом завантажень 5 в 1 описаних вище.

Дуже важлива і позитивна риса всіх цих матеріалів полягає в тому, що вони ефективно працюють в широкому діапазоні хімічних і фізичних значень і показників.

Причина №2 – установка комплексної очистки води – це економія простору для розміщення обладнання!

Завдяки спільній роботі вчених ряду країн світу, які розробили фільтруючі матеріали комплексного призначення, зникла необхідність як мінімум в установці ще двох додаткових фільтрів. тепер, комплексна система очищення води займає мінімум місця для розміщення!

З урахуванням сольового бака для регенерації матеріалу, самий високопродуктивний фільтр займе площу всього-лише 190 х 100 х 60 сантиметрів!

 

Причина №3 – значна економія грошей як при покупці, так і на обслуговування!

Комплексний фільтр очищення води - економія коштів

 • Фільтри зм'якшування і видалення заліза одночасно! Тепер Ви можете купити систему значно дешевше, чим раніше!

До появи сучасних багатоцільових завантажень, вода зі свердловини вимагала, як мінімум трьох фільтрів. Перший для видалення заліза у воді, другий для пом'якшення води і третій для видалення органічних сполук. А підвищений вміст у воді марганцю вимагало встановлювати ще одну систему фільтрів. але багатоступенева очищення води в одному фільтрі вирішила завдання!

Тому бюджет комплексної очистки води раніше, обходився в 2,5 - 3 рази дорожче за ціною!

 • Комплексні фільтри води – відновлення робочих властивостей фільтруючого завантаження

Регенерація шару завантаження здійснюється розчином кухонної солі - хлориду натрію в концентрації 8%-10%. Відновлення робочих властивостей фільтруючого матеріалу здійснюється автоматично, згідно налаштувань керуючого клапана. Розчин кухонної солі пропускається через фільтруючий матеріал і вилучені забруднення змиваються в каналізацію.

комплексне очищення води зі свердловини купити в Києві
Сольовий бак для автоматичного приготування сольового розчину є невід'ємною частиною комплектації фільтра. Баки бувають різного об'єму і розмірності. Це залежить від продуктивності комплексного фільтра або від побажання клієнта.

сіль для промивання комплексного фільтра очищення води

При експлуатації системи, в бак, періодично досипається таблетована сіль для приготування регенеруючого розчину. Це є основним аспектом обслуговування фільтра, за яким треба постійно стежити. Витрата солі залежить від витрати і якості вихідної води. Так працює фільтр для води від п'яти забруднень одночасно.

Комплексне очищення води в Києві купити
Фільтр для очистки води від заліза і солей жорсткості одночасно, працює під управлінням сучасного керуючого клапана, який налаштовується фахівцем в кожному конкретному випадку. Комп'ютер в клапані працює автоматично в заданому режимі, запускає промивку фільтруючого матеріалу по витраті використаної води, стежить за всіма процесами очищення води і веде повний облік фільтруючого процесу протягом усього часу експлуатації системи. При тимчасовому відключенні електрики, настройки не збиваються, так як керуючий клапан має автономне джерело живлення для збереження налаштувань і статистики експлуатації фільтруючої системи.

Замовляючи фільтр комплексного очищення води в магазині “Вотер-Сервіс” Ви отримуєте

 • Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • професійні рекомендації спеціаліста технолога;
 • Індивідуальний розрахунок системи очищення Вашої води виходячи з аналізу;
 • Оптимальний і ефективний підбір комплексної водопідготовки технологом;
 • Кращі на ринку України багатоступінчасті фільтри очищення води;
 • Гарантію низьку ціну від виробника;
 • Відсутність плати за доставку;
 • чесну гарантію на обладнання та пост гарантійний сервіс;
 • якісний монтаж, виконаний професіоналами;
 • Нагадування про планове обслуговування системи;

Потрібен універсальний фільтр для очищення води? ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!