ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Каталог

КОМПЛЕКС ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ “БЮДЖЕТНИЙ”

Ми розробили для Вас комплекс обладнання для водопідготовки в будинок або котедж під назвою “бюджетний”

Даний комплекс обладнання є завершеним набором устаткування очищення води для господарсько побутових потреб в мінімальній комплектації. комплекс “бюджетний” може бути універсальним для водопровідної міської води, але не може бути універсальним для води зі свердловини або колодязя. Дізнайтеся більше в статті “Чим небезпечна вода зі свердловини?”

Комплекс призначений для невеликих, середніх і великих будинків або котеджів з малим, середнім і великим водоспоживанням

Вода зі свердловин і колодязів має складний склад, тому для визначення ефективності даного комплексу очищення необхідний свіжий аналіз води. Це опорна точка для фахівців water-service і підбору необхідного обладнання, яке буде повноцінно справлятися з поставленим завданням.

Видалення механічних домішок, органіки, заліза, марганцю, амонію, запаху, УФ-знезараження та пом'якшення води

система очищення води для дому та котеджу

Рішення для дому з 1 санвузлом
і сім'ї з 3 людина
фільтри очищення води для заміського будинку або котеджу

Рішення для дому з 2 санвузлами
і сім'ї з 4 людина
система очищення води для дому та котеджу

Рішення для середніх будинків і
сім'ї з 4-5 людина
фільтри очищення води для заміського будинку або котеджу

Рішення для великих будинків
і сім'ї з 5-6 людина

 

 

БІЛЬШЕ КОМПЛЕКСНИХ СИСТЕМ ВОДОПОДГОТОВКИ ДЛЯ БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ!

ОПИС КОМПЛЕКСНОЇ СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ У ВИПАДКУ СВЕРДЛОВИНИ «БЮДЖЕТНИЙ»:

1. Фільтр механічного очищення BIG Blue 20 - корпус фільтра з поліпропіленовим картриджем, який затримує нерозчинні домішки розміром більше 20 мікрон. Це такі суспензії як пісок, грунт, глина, масштаб, іржа, або інші. Картридж міняється у міру забруднення, що залежить від пропущеного об'єму і якості вихідної води.

2. Професійний фільтр комплексного очищення води з фірмовою багатоцільовий фільтрує завантаженням Ecomix. Фільтр працює в автоматичному режимі під управлінням керуючого клапана Clack (США). Клапан програмується в кожному випадку індивідуально, в залежності від складу і витрати води. Система обладнана сольовим баком для таблетованій солі за допомогою якої здійснюється регенерація фільтруючого матеріалу. Між кожним фильтроцикла, клапан здійснює автоматичну зворотним потоком і скидає концентрат в дренаж. Сіль засипається в міру її витрати. Фасовка -25 кг мішок.

3. Магістральний фільтр з картриджем з кокосового активованого вугілля Великий синій 20. Вугільний елемент підвищує органолептичні властивості води, видаляє запахи, присмаки, каламутність, нафтопродукти і поверхнево-активні речовини. Змінний елемент змінюється за заданим графіком, який залежить від якості води, що очищається.

4. ультрафіолетовий стерилізатор призначений для видалення бактерій і вірусів в підготовленій воді. Працює методом безперервного світіння. Змінюється раз в 12 місяців, так як змінний випромінювач розрахований на 9000 годин безперервної роботи.

 

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!