ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Каталог

КУПИТИ СИСТЕМУ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ У ВИПАДКУ СВЕРДЛОВИНИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ. ГОТОВІ РІШЕННЯ ПІД КЛЮЧ

  • Ми розробили для Вас широкий ряд готових рішень, кожне з яких – це готовий до установки комплекс обладнання водопідготовки для приватного будинку, котеджу, об'єктів господарського або комерційного призначення;
  • Комплекси готових рішень мають кілька видів комплектації, які підбираються залежно від побажань замовника, показників якості вихідної води і потрібної продуктивністю;
  • Для уточнення ефективності та продуктивності водопідготовки зі свердловини, необхідно мати свіжий аналіз води. Це опорна точка для точного підбору необхідного обладнання, яке буде повноцінно і ефективно справлятися з поставленим завданням.
 система очищення води для ПРИВАТНОГО будинку купити  очищення води для заміського будинку в Києві купити Водопідготовка зі свердловини для приватного будинку ECOSOFT

Комплексні системи оісткі води з скважена

Водопідготовка для приватного будинку Filter1. Ціна

 

ЗАМОВ ОЧИЩЕННЯ В ДІМ І ОТРИМАЙ ОСМОС В ПОДАРУНОК!

Водопідготовка для дому та котеджу питної фільтр для дому та котеджу Комплексне очищення води для дому та котеджу
  • Устаткування встановлюється в місці введення води і наявності дренажу. Після очищення вода надходить в опалювальну систему, санвузли та побутову техніку захищаючи обладнання і сантехніку від накипу, передчасної корозії і сміття.
  • Підбір систем усереднений, для ефективного очищення, потрібен точний аналіз води. Обсяг фільтруючого матеріалу залежить від рівня вмісту заліза і солей жорсткості у воді.

Як працює комплексна система водопідготовки

  • Першою сходинкою виступає механічна очистка, яка реалізується декількома типами фільтрів

В основному це магістральний корпус Біг Блю 20 зі змінним картриджем, який монтується на стіну. У тих випадках, де споживання води вище середнього, а це понад 2-3 кубів на добу, встановлюється засипної автоматичний фільтр колонного типу з фільтрує завантаженням. Ці системи ефективні і економічно вигідні в довгій перспективі експлуатації. Фільтруючий матеріал для даних цілей – це Filter AG, AG Plus, Турбідекс. ефективно видаляє механічні домішки розмірів від 5 до 40 мікрон. Дані матеріали дуже стійкі до стирання і служать кілька років. Завантаження промивається зворотним потоком води, не вимагає реагентів. Заміна фільтруючого засипання виробляється в середньому від 1 року до 3 років, в залежності від обсягів споживання і концентрації нерозчинних забруднень. Це зручно і практично.

  • Другий щаблем в комплексній водопідготовки зі свердловини є система з багатоцільовий завантаженням

Це основний фільтр, який за одну стадію працює відразу з кількох забруднень. Найпопулярніші матеріали для даних цілей – Ecomix (Україна-Європа), Мультисорб (Україна-Європа), Аквамульти (Польща) и Filrasmart (Росія). Багатокомпонентні засипки за одну стадію очищають воду від 5 видів забруднень. Це видалення заліза, амонію, марганцю, органічних сполук і пом'якшення води (солі жорсткості – кальцій і магній).

  • Третім ступенем в системі очищення води для приватного будинку або котеджу є сорбційний фільтр

Виконання даної щаблі може бути в двох варіантах – магістральний корпус Big Blue 20 з вугільним картриджем або професійна автоматична система з фільтруючим матеріалом активоване гранульований вугілля. Це може бути бітумінозний, кокосовий або каталітичний вугілля різних марок. Вугілля виготовляються за спеціальною технологією і мають різні фільтруючі властивості і призначення. Одні вугілля очищають воду від хлору, хлорорганічних сполук, гумінових речовин, нафтопродуктів, пестицидів, частково від механічних домішок. Покращує смак і запах очищеної води. Інші призначені для видалення сірководню у воді, треті більше работати по органічним природних сполук. Але все вугілля володіє високою сорбційною здатністю, регенеруються зворотним промиванням (противоточной), має високу стійкість до стирання, що обумовлює збільшений термін служби.

Популярний і доступний метод ефективного очищення води від вірусів і бактерій. Застосування спеціального діапазону ультрафіолетового свічення для обробки води дуже популярно у всьому світі. Віруси і бактерії просто вмирають, після чого відповідно втрачають спосбности до розмноження.

 

Купити фільтри і системи очищення води для дому та котеджу в Києві

 

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води в Вашому заміському будинку!