ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Яку франшизу вибрати “Питна вода” Органічний (Органічний) або “Здорова вода” Екософт (Екософт)?


плануючи розпочати бізнес на воді, кожен стикається з вибором франшизи “Питна вода” або "Здорова вода". Для запуску бізнесу на воді необхідно обов'язково необхідно мати технічні умови на систему. Покупая оборудования вы заключаете “СУБЛІЦЕНЗІЙНИЙ ДОГОВІР ”про передачу права на використання технічних умов ТУ У 11.0-39411153-001:2015, який дає Вам право виробляти продукт "Питна вода".

Даний договір укладається на 1 рік з подальшою пролонгацією і оплачується з другого року роботи магазину. вартість складає 500 грн в місяць або 6000 грн. на рік.

По суті, купуючи обладнання, ви берете в оренду технічні умови франшизи "Питна вода" або "Здорова вода" дозволяють вести цю діяльність.

Однак на сьогоднішній день, технологічний процес отримання питного продукту має кілька значущих відмінностей.

Переваги "Вотер-Сервіс Україна"

бізнес питна вода обладнання для очищення води

КОМЕРЦІЙНА СИСТЕМА ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

  • Сучасна компактна система зворотного осмосу - це функціонально завершений модуль.
    Система рецикла концентрату дозволяє досягати 70% ККД по продуктивності - 70% очищена вода, 30% в дренаж.
    Функція гідравлічної промивки мембран дозволяє збільшити ефективність і термін служби мембранних елементів між сервісом – хімічної промиванням.
  • Модуль комплектується мембранами Lewabraine (Німеччина), Торай (Японія) або CSM (Корея) в залежності від якості води і завдань виробництва.
  • Модуль комплектується відцентровим насосом високого тиску Lowara (Італія), що обумовлює ефективну роботу мембран і надійність процесу очищення.
  • Керуючий контролер CS8000 (російське меню) забезпечує повну автоматизацію системи, а вбудований датчик електропровідності води дозволяє безперервно контролювати якість продукту.

Говорячи про ефективність роботи осмосу "Питна ВОДА" і "ЗДОРОВА ВОДА" слід зазначити, що при однаковій продуктивності мембран 250 літрів / годину в базовій комплектації, насоси мають різну потужність. Так у "Питна ВОДА" встановлено насос потужністю 1,1 кВт, а у “ЗДОРОВА ВОДА” – 0,68 кВт відповідно, що обумовлює велику продуктивність системи в цілому!
Ми розповімо Що? Як і Навіщо? працює! Ми запустимо ваш магазин за 7 днів! Залишайте заявку прямо зараз по кнопці нижче і забирайте наш чек-лист “запуску торгової точки ЦЕХ ВП-7”, по який ми відкриваємо магазини!

ЗАБРАТИ БОНУС

 

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!