ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

КУПИТИ ФІЛЬТР ПІД МИЙКУ ДЛЯ ОЧИСТКИ ВОДИ. ПИТНІ СИСТЕМИ за доступними цінами З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ!

У нашому мультибрендовому інтернет-магазині “Вотер-Сервіс” Ви знайдете широкий асортимент побутових питних фільтрів для очищення води на будь-який бюджет. Також Ви маєте можливість замовити систему в індивідуальній комплектації, яка буде вирішувати саме Ваші завдання. Ми надаємо офіційну гарантію на всю продукцію від наших партнерів виробників і дистриб'юторів, а також сервісне обслуговування на протязі всього терміну експлуатації.

Вся продукція сертифікована в Україні і відповідає міжнародним стандартам якості!

Питні фільтри для води в будинок

фільтри – глечики
компактні переносні
Купити питної фільтр для води в Києві

Настільні фільтри
під'єднується до змішувача

 

Купити питної фільтр для води. Ціна зі складу в Києві

Проточні фільтри під мийку
з окремим питним краном

 

Купити питної фільтр для води на кухню. Ціна

системи ультрафільтрації
на основі капілярної мембрани

Зверніть осмос під мийку
Системи зворотного осмосу
на кухню під мийку
Зворотний осмос для громадського харчування
організацій і колективів

Проблема брудної води в Україні не для кого не секрет, таку ситуацію зумовлює маса факторів. Це старі системи водопроводів і очисних станцій, забруднення поверхневих і підземних вод підприємствами, а також неможливість впровадження сучасних фільтруючих систем на державному рівні.

Що обумовлює популярність питних побутових фільтрів для води під мийку?

  • По перше, це постійне погіршення якості прісної води і не має значення – це водопровід або Ваш основне джерело - свердловина;
  • По-друге, висока вартість бутильованої води на прилавках магазинів і супермаркетів;
  • По-третє, якість води в продажу не завжди відповідає питним нормам;
  • По-четверте, установка фільтра під мийку - це зручність і впевненість в якості того, Що ви п'єте;
  • І наприкінці, Ви економите свої гроші 365 днів в році!

Але для початку треба розібратися – який питної фільтр під мийку вибрати?

Установка питної системи відповідальний захід до якого потрібно підійти серйозно, адже від Вашого вибору залежить яку воду Ви будете пити всією сім'єю протягом багатьох років. Фільтри для води під мийку, ціна яких коливається від 700 до 3000 гривень мають різну глибину і кількість ступенів фільтрації. Також вони поділяються на два типи, абсолютно різних за принципом дії - проточні та обратноосмотические. Докладний розбір читайте ТУТ!

Подвійний або потрійний фільтр для води під мийку. Основні критерії вибору?

Проточні фільтри працюють методом сорбції, тому їх ще називають - сорбційні. Тут якість очищення обумовлює виключно якість змінних картриджів. До таких фільтрів відносяться подвійні і потрійні системи з окремим краном. Якщо Ви вирішили зупинити свій вибір саме на такому рішенні, то купуйте звичайно ж потрійний, так як три картриджа глибше очистять воду, а ресурс комплекту буде більше.

Проточні фільтри передбачають очистку від основних забруднень - механічні домішки, пом'якшення води, видалення органічних сполук, хлору, нафтопродуктів, присмаків і запахів.

Найбільш популярний і найкращий фільтр під мийку - це система на основі зворотного осмосу. Даний метод очищення завоював основну частину ринку і успішно застосовується у всіх розвинених країнах світу. Практично вся бутильована питна вода в продажу, соки і напої приготовлені саме з використанням даної технології. Застосування систем з зворотноосмотичними мембранами встановлюють на цілі міста на берегах океанів для ефективного опріснення і забезпечення жителів якісним продуктом.
Обратноосмотічеській побутовий фільтр під мийку займає мало місця і безперервно забезпечує Вас питною водою найвищої якості. Система обладнана як мінімум п'ятьма етапами фільтрації і комплектується накопичувальним баком до 10 літрів корисного об'єму. Встановити фільтр під мийку не складає великих труднощів, Ви можете це зробити самостійно, дотримуючись ДЕТАЛЬНОЇ ІНСТРУКЦІЇ або замовити відразу з установкою фахівцем.

Переваги фільтра для води під мийку:

  • По перше, Вам не потрібно постійно ходити в магазин за водою;
  • По-друге, Вам не потрібно регулярно погоджувати і очікувати доставку бутильованої води додому;
  • По-третє, по-справжньому питна вода у Вас під рукою в будь-який час доби без перебоїв;
  • По-четверте, Ви впевнені в якості продукту, який п'єте Ви і Ваша сім'я;
  • І наприкінці, Ви економите гроші 365 днів в році!

Купити фільтр для очищення води під мийку за доступною ціною, а ще і з гарантією якості можна вже сьогодні! Інтернет магазин Вотер-Сервіс пропонує великий асортимент систем від провідних виробників без посередників!