ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ПИТНОЇ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ – ЯК ВИБРАТИ ЗВОРОТНЯ ОСМОС? На що звернути увагу? ЯКИЙ КРАЩЕ КУПИТИ?

Вибираємо зворотний осмос!

Як вибрати зворотний осмос і який краще?У цій статті ми поговоримо про те, що таке зворотний осмос, принцип його роботи, якість води на виході, рентабельність придбання і про те, який осмос краще вибрати і за якими критеріями. За останнє десятиліття цей метод очищення став не просто популярним, а є лідируючим в усьому світі. Це сімейний фільтр, який ніколи не підведе!

Що таке зворотний осмос?

За своєю суттю, зворотний осмос - цей природне явище. Це цілком природний процес обміну між клітиною і навколишнім середовищем. Давайте розглянемо цей процес з сучасної технологічної сторони за допомогою якого отримують сьогодні чисту воду:
це процес, в якому воду за допомогою тиску продавлюють через напівпроникну мембрану. В результаті вода «перетворюється» з більш концентрованого розчину, в менш концентрований, тобто це відбувається в зворотному напрямку для осмосу.

Трохи історії

як правильно вибрати зворотний осмос під мийку

Явище осмосу вперше спостерігав священик і фізик в одній особі А. Нолле в далекому 1739 році. Але вивчати це явище почали тільки через століття. Вивчення даного процесу проводилося протягом довгих років і нарешті в 1967 році, професор Сідні Лоуб розробив і впровадив опріснювальну систему, засновану на процесі зворотного осмосу. І вже з почав 1970 року системи зворотного осмосу отримали широке застосування в отриманні питної води з морської. пізніше, воду, вироблену системами зворотного осмосу, почали використовувати в медицині, промисловості та інших галузях.
На початку 1990 років, почали з'являтися перші побутові системи зворотного осмосу на пострадянському просторі. Одна з перших торгових марок, хто почав поширювати системи зворотного осмосу в Україні - Cepter. Саме ця компанія дала серйозний поштовх для впровадження систем в кожен будинок.

Величезний вибір фільтрів, який фільтр зворотного осмосу краще?

як вибрати якісний зворотний осмос для будинку

Пізніше почали з'являтися інші бренди виробники і на даний момент ми можемо бачити величезну їх кількість, а також торгових марок, виробляють побутові системи зворотного осмосу. Але на жаль, лише меншість з усього запропонованого кількості варті уваги. Це стосується якості сировини з якого виробляють фільтри, комплектуючих, основних вузлів, накопичувальних баків, кранів, фільтрів і мембранних елементів. Тому, при виборі фільтра під мийку, важливо звернути увагу на виробника, як довго він на ринку України і відгуки користувачів.

Наш досвід не дозволить Вам помилитися!

який зворотний осмос краще відгуки

Маючи величезний досвід в продажах систем зворотного осмосу з 2006 року, наша компанія знає абсолютно все про системи даного типу. Ми «дегустували» всі бренди і торгові марки, які пропонували офіційні виробники. Закуповували тільки сертифікований товар, встановлювали і обслуговуємо системы более чем 15 брендів. Чи стикалися з певними проблемами в експлуатації систем і їх обслуговуванні і в кінці кінців більшість фільтрів відсіялась природним шляхом відбору за основними критеріями якості.

Якісна система зворотного осмосу - це запорука якості води і довгого експлуатаційного періоду. З цього випливає вживання здорової води і роки комфортного користування системою.

Як вибрати зворотний осмос? На що звернути увагу?

1. Використання первинної сировини для виготовлення пластикових корпусів:

Який осмос краще і якісний?

При використанні первинної сировини, корпусу відмінно витримують високий тиск, навіть вище гарантійного. У корпусах відсутня «хімічний запах» і вони мають без пористі, внутрішні стінки де протікає вода і знаходиться картридж. Цей нюанс потрібен для того, щоб бактеріальний склад у воді не вбирався в пори корпусу. Тоді внутрішня поверхня корпусу не буде закисати і вбирати в себе бактерії і механічні домішки. Він завжди буде гладким і чистим. При використанні вторинної сировини і не якісного виробництва, молекула матеріалу має меншу щільність і можливі мікротріщини і розколи корпусів. Зазвичай це призводить до потопів. Тому потрібно розуміти зворотний осмос якої фірми вибрати.

2. Якісні фітинги та з'єднання:

як вибрати якісний зворотний осмос яка система зворотного осмосу краще Який осмос вибрати і купити

Настільки ж важливий момент, як і матеріал з якого виготовляють корпусу фільтра. У системі є безліч з'єднань за допомогою фітингів, чотирьохходовий клапан, зворотний клапан і т. d. Так як фільтр знаходиться постійно під високим тиском, порядку 3 - 6 атмосфер, важливо щоб система була укомплектована фітингами, сполуками і основними вузлами обв'язки від якісного виробника. Провідні виробники комплектуючих для фільтрів це - Organic і John Guest.

3. Фірмова мембрана від перевіреного виробника:

Як вибрати фільтр зворотного осмосу

Фірмова обратноосмотическая мембрана. Цей фільтруючий елемент є “серцем” всієї системи. Саме в цьому ступені відбувається весь процес осмосу де молекула води відділяється від усіх шкідливих домішок. Це має велике значення в заході – “як вибрати осмос”?
якісні системи, які себе відмінно зарекомендували в довгостроковій експлуатації, комплектуються фірмовими мембранами «Filmtec» (за ліцензією США), Мікрофільтр «TFC» (Корея), «Pentair» (за ліцензією США), Osmonics General Electric (за ліцензією США).

Найпопулярніші мембрани «Filmtec» і «TFC»:

Яку мембрану для осмосу вибрати Яка мембрана для зворотного осмосу краще

Перша мембрана дорожча, а друга – ідеальне співвідношення ціна - якість. Також існує маса мембран китайського виробництва, які теж працюють, але якість нижче середнього рівня і мають менший ресурс. фірмові мембрани, при достатньому тиску працюють від 2,5 до 5 років, дешевші і не популярні мембрани, працюють до 2 років.

Давайте подивимося які побутові системи зворотного осмосу реально зарекомендували себе на ринку України протягом багатьох років експлуатації з найменшим коефіцієнтом заводський брак і будь-яких проблем в загальному.

Список систем, які можна купувати і не переживати за якість:

1. Лідер Стандарт (Корея)
2. Комфорт лідера (Корея)
3. Атол (Росія-США)
4. Екософт МО (Україна)
5. Aqua Line RO (Тайвань)
6. Ековод (ТАйвань)
7. RAIFIL (Корея)
8. Абсолютна (Україна)

Який фільтр зворотний осмос краще? Як вибрати зворотний осмос? Який зворотний осмос вибрати? Фільтр зворотного осмосу який вибрати і як?

Є ще безліч систем зворотного осмосу, але ми надали список тих систем, які перевірені на особистому досвіді і знаходяться на обслуговуванні більш 6 - 8 років без будь – яких проблем. Звичайно ж основний фактор тривалої і без проблемної експлуатації - це правильні умови використання та своєчасна заміна фільтруючих елементів.

Наріжний фактор для якісної і довгострокової роботи всіх елементів зворотного осмосу, а особливо мембранного елемента - високе (достатню )тиск. чому?

При робочому тиску від 4 до 6 атмосфер, мембрана «працює як годинник», так як вистачає зусилля якісно продавити молекулу води через пори, і коефіцієнт чистої і брудної води дорівнює - 1 до 3 або 1 до 2. Тобто, провівши 1 літр чистої води (пронизувати), в дренаж скидається до 3 літрів концентрату (брудної води в якій знаходиться концентрат домішок). Чим нижче тиск, тим вище коефіцієнт. Тобто, в дренаж скидається більше води, так як не вистачає зусилля повноцінно продавити молекулу води через мембрану. У таких випадках, ресурс мембранного елементу зменшується щодо постійного робочого тиску.

Побічні ефекти в системах зворотного осмосу через недостатній тиск води:

• Зниження експлуатаційного періоду мембрани;
• Швидке забруднення картриджів нижнього ряду (попереднє очищення);
• Чи не повне заповнення накопичувальної ємності для чистої води;
• Перевитрата води через великої кількості води, що скидається в дренаж;
• Сильне замулювання корпусів фільтра;

Симптоми неправильної роботи систем зворотного осмосу:

• Вода постійно булькає (скидання в каналізацію не зупиняється);
• Безперервний скидання води в каналізацію і вдень і вночі;
• Перевитрата води за лічильником більше ніж зазвичай (на 2 - 3 куба в місяць);
• Картриджі нижнього ряду перед- очищення швидко забруднюються (для 2 - 3 місяці);
• Накопичувальний бак видає мало води (менш 7 літрів за раз);
• Вода стала більш солоної на смак або з'явилася накип у чайнику;
• Накопичувальний бак взагалі не видає воду;
• Накопичувальний бак важкий (повний), а воду не видавлює;
• Насос на системі зворотного осмосу цокає;
• Насос на зворотному осмосу то включається, то вимикається;
• Насос на зворотному осмосу не вимикається взагалі;
• Насос на зворотному осмосу не включається взагалі;
• Бак набрався, а насос не вимикається і дуже нагрівся;
• Насос не включається, а блок живлення дуже гарячий;
• При перекритті подачі води на фільтр, насос не відключається;

При неправильної роботи фільтра, Ви не одержуєте повного відчуття всіх достоїнств системи зворотного осмосу. У зв'язку з цим у Вас виникає негативна думка щодо фільтруючих систем певних виробників.

При тиску нижче 3,0 атмосфер рекомендується встановлювати помпу (підвищує насос) для зворотного осмосу!

ЧОМУ САМЕ МИ ГІДНИХ ПРОФЕСІОНАЛИ?

За багато років продажів і обслуговування систем зворотного осмосу, ми стикалися з абсолютно різними і навіть не передбачуваними ситуаціями в роботі фільтрів. Крім гарантійних випадків, велика кількість ремонтів і виїздів в холосту, тому ми знаємо всі нюанси і питання виникають при використанні систем!
Якщо Ваш фільтр поводиться якось дивно або не так як спочатку, або Вас турбують якісь незрозумілі звуки і взагалі будь-які питання, що стосується експлуатації систем зворотного осмосу, Ви можете задати питання нашому фахівцеві і отримаєте вичерпну консультацію!

Водопостачання надає повний спектр послуг в якісному сервісному обслуговуванні та ремонті Вашого дуже важливого «члена сім'ї», який зобов'язаний проводити по справжньому чисту воду щодня і без збоїв!

ПОДИВИТИСЯ СИСТЕМИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ І ЇХ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Якісна питна вода - запорука здоров'я Вашої сім'ї!

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКИЙ ОСМОС ВИБРАТИ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ, Будемо раді ВАМ ДОПОМОГТИ!