ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Вода з лимоном – унікальні ліки для організму! Користь чи міф?

Вода з лимонами, користь і вплив на організм?цитрусові, які ростуть в теплих куточках нашої Землі, ще з давніх-давен вважалися панацеєю від усіх недуг. так, древні римляни вважали, що лимон - це сильна протиотрута. За легендою, з двох засуджених злочинців, яких повинні були стратити через укус отруйної змії, вижив той, який перед цим з'їв лимон.

 

Так чи корисна вода з лимоном?

Існує думка, що лимонна вода на порожній шлунок принесе несумірну користь. Це можливо за умови, якщо застосовувати її регулярно і дотримуватися інші аспекти здорового способу життя. При правильному вживанні вона може послужити справжнім еліксиром, зберігає і повертає красу, молодість і здоров'я Вашого тіла.
Чи не дивлячись на те, що розмови навколо вживання лимонної води зійшли нанівець, багато світових красуні і зірки Голлівуду продовжують стверджувати, що саме завдяки воді з лимоном вони зберігають своє тіло в ідеальній формі. розберемося, Чи так це.

Історія відкриття корисних властивостей води з лимоном

цитрусові, які ростуть в теплих куточках нашої Землі, ще з давніх-давен вважалися панацеєю від усіх недуг. так, древні римляни вважали, що лимон - це сильна протиотрута. За легендою, з двох засуджених злочинців, яких повинні були стратити через укус отруйної змії, вижив той, який перед цим з'їв лимон.

Прихильники іншої теорії стверджують, що слава про користь лимона тягнеться з доби середньовіччя. Саме в цей час до столу стали подавати рибу, приправлену часточками лимона. Однак робили це аж ніяк не з метою розкриття смакових якостей страв. виявляється, кислота, яка міститься в лимоні, сприяє розм'якшенню гострих рибних кісток, що знижує ризик їх застрявання в горлі.

Чи корисна лимонна вода?

На сьогоднішній момент на просторах інтернету є величезна кількість інформації про лимонної воді, так що дивно було б заплутатися, що є користь, а що просто міф. Тому далі спробуємо пролити світло, що ж є вигадкою, нехай і невинною, а в чому твердження про корисність лимонної рідини є правдою.

Отже, вода з лимоном:

  • Сприяє прискоренню метаболізму? немає, на швидкість обмінних процесів подкисленная рідина не впливає. А якщо і надає, то воно мізерно мало;
  • сприяє гідратації? Так. Чиста вода, навіть з додаванням фрукта, насичує клітини організму Н2О;
  • очищає печінку? Немає наукових доказів цього твердження;
  • Підтримує необхідний організму баланс рН? немає, продукти, що потрапляють в шлунок, навіть якщо насичені кислотами або лугом, не здатні змістити кислотно-лужний баланс в будь-яку сторону;
  • Насичує організм вітаміном С? незначно. Залежить від кількості лимона, який Ви додасте в воду. Та й до того ж відвари шипшини, сухофруктів або листя салату містити більшу кількість вітаміну С;
  • Корисно, як замінник соку, чаю або кави? Це стоїть ідея, так як чай і кава виводять рідину з організму. Тим більше, підсолоджена рідина підвищує рівень цукру в крові.

Психологічний аспект вживання води з лимоном

Ми бачимо, що пиття води з лимоном приносить користь, здебільшого тільки на психологічному рівні, діючи як ефект плацебо. Однак, щоб привчити себе пити більшу кількість рідини, лимонна вода цілком підійде, так як пити її набагато приємніше, ніж просту очищену рідину. Це особливо важливо для тих, кому вживання 2-2,5 літрів рідини в день нездійсненну умову.

Також психологи відзначають, що гордість за себе від щоденного дотримання правил здорового способу життя, будь то вживання лимонної води натще або салат на вечерю замість миски пельменів, позитивно позначається на психологічному стані. Значить ефект плацебо, часом, може послужити дієвим методом зміцнення здоров'я, а іноді і засобом лікування від важких недуг.

Найбільш важливе значення має якість питної води. У нинішніх умовах, чисту воду можна або купувати, або фільтрувати в домашніх умовах. Найоптимальніший і економічно вигідний варіант – це установка системи зворотного осмосу на кухню.

компанія Вотер-Сервіс – ваш надійний партнер по очищенню води!