ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ВИДИ ВОДИ У ПРИРОДІ. ЇХ ПОХОДЖЕННЯ І ФІЗИЧНІ СТАНУ

Види води в природіФізичний стан води буває різним за своїм фізичним і хімічним складом. Вона є найбільш поширеним елементом на землі і базовим для життєзабезпечення. також, вона найсильніший розчинник в природі, що навіть зумовлено її різноманітність. Визначення видів і типів води залежать від різних факторів і ознак.

КЛАСИФІКАЦІЯ ПО ізотопів водню У молекул води

Легка вода

Це звичайна природна рідина, яка очищена від важкої. Звичайна питна вода складається з легкої на 99,7%.

важка вода

Ще її називають дейтерієва вода. Хімічна формула такої рідини за своєю суттю аналогічний звичайному, але різниця в тому, що в її склад молекули водню заміщають молекули дейтерію (два важких ізотопу водню). Хімічна формула такої рідини - 2h2O або d2O.

Напівважка вода

Такий тип рідини в чистому вигляді не існує. Вона присутня практично скрізь і має формулу НDО.

Важка вода

Ще її називають тритиевой, тому що так само як у важкій, молекули водню замінені тритієм. Її формула Т2О або 3Н2О.

РОЗГЛЯНЕМО ВИДИ ВОДИ ЗАЛЕЖНО ВІД КІЛЬКОСТІ СОЛЕЙ

М'яка і жорстка вода

Концентрація солей жорсткості визначається кількістю розчинених солей лужноземельних металів, а в першу чергу кальцієм і магнієм. За цими показниками визначаються фізичні та хімічні властивості використовуваної рідини. Підвищений вміст цих елементів у воді, негативно впливають на сантехніку і побутову техніку. Це призводить до Накипні відкладенням (карбонати кальцію), сухості шкіри і ламкості волосся. Саме через це показника Ви можете спостерігати білий наліт у ванній, змінювати нагрівальні елементи в техніці і так далі. Детальніше в статті “Як продовжити термін служби пральної машини бойлера і посудомийки?

Застарілі електронагрівачі пральних машин

Якщо спиратися на норми жорсткості води в Україні, то цей показник становить 7 мг-екв / літр. За світовими стандартами, такий рівень вважається середньої жорсткістю. Але для повного розуміння, слід зазначити, що м'якою водою вважається показник до 2 мг-екв / літр. Це європейський показник, при якому не спостерігається накипних відкладень.

Якщо розглядати причини підвищення жорсткості води в глобальному плані, то можна відзначити кілька основних причин:

 • Глобальні порушення еко – системи нашої планети
 • Активне використання хімічних речовин, як в побутовому, так і промисловому секторах
 • Застарілі або взагалі відсутні системи очищення стічних вод
 • Старі водопровідні системи, які експлуатують довше встановлених термінів

Які методи пом'якшення води використовують сьогодні?

Для ефективного пом'якшення води, необхідно встановлювати автоматичні фільтри-пом'якшувачі. Такі системи працюють за рахунок спеціального фільтруючого матеріалу - іонообмінних смола (катионит). Ніякі «чарівні» добавки, «Калгоніт» і «антинакипін» не здатні пом'якшити воду. Вони працюють більше як інгібітори накипу, які ніби як не дають карбонату прилипати до нагрівальних елементів.

користь і шкода м'якої води будинки

Але пом'якшення води за своєю суттю - це процес заміщення іонів кальцію і магнію на іони натрію, тільки таким методом Ви можете отримати ефективний і економний результат. Фільтруючий матеріал в таких системах очищення води має властивості регенерації, за рахунок чого матеріал працює 5 – 7 років до наступної його заміни на новий.

існує 3 виду води. Стан води в природі

Розглянемо в якому вигляді буває вода в природі.

Прісна вода

свіжий

Це рідина з мінімальною концентрацією солей, які не перевищують 0,01%.

Морська вода

морська

Це моря і океани, в яких концентрація солей становить в середньому 34,7%.

Мінеральна вода

які бувають типи і види вод в природі

Це як правило підземна, природна рідина у якій підвищений вміст біологічно активних мінералів, а також мікроелементів. Сукупність яких визначає лікувальні властивості такої води. Ось перелік видів мінеральних вод:

 • Слабка мінералізація
 • Низька мінералізація
 • Середня мінералізація
 • висока мінералізація
 • Розсільна мінеральна вода
 • міцна розсільна
 • Солоноватая вода – цей тип має середній показник між прісної і морської.
 • Дистильована вода – це супер – чиста рідина, очищена від солей і інших домішок за допомогою дистиляції.

ВИДИ ВОДИ ОТРИМАНІ В СЛІДСТВО ВЗАЄМОДІЇ З РІЗНИМИ РЕЧОВИНАМИ

шунгітовая вода

шунгітовая вода

Шунгіт - це природний мінерал. Взаємодіючи з мінералом, прісна вода насичується мінералом розчиняючи його.

кремнієва вода

типи води в природі кремнієва вода

Прісна вода, отримана за допомогою взаємодії з природним мінералом кремнієм.

коралова вода

коралова вода

Взаємодіючи з коралами, прісна вода насичується мікроелементами.
Вода, насичена киснем, за допомогою збагачення.

фільтрована вода

малюнок1

Прісна вода, яка пройшла через систему очищення води з метою підвищення її якостей. Сучасні системи очищення води дозволяють очищати вихідну рідина до будь-яких параметрів. Можна точково видалити один з видів забруднень, можна встановити комплексну систему очищення або використовувати побутову систему зворотного осмосу для отримання питної води вищої категорії.

Срібна вода

срібна вода очищена сріблом

це рідина, насичена іонами срібла за допомогою контакту з цим металом. Що стосується цієї води, то тут необхідно бути акуратним, так як можна перевищити концентрації речовини і отримати отруєння. Так як передозування цією речовиною також небезпечна, як свинцем. Це токсичні метали! Тим більше Ви не можете виміряти концентрацію змісту срібла в воді домашніх умовах.

Золота вода - аналогічний процес.

 

Мідна вода - аналогічний процес.

КЛАСИФІКАЦІЯ ВОДИ ЗАЛЕЖНО ВІД ЇЇ РОЗТАШУВАННЯ В гідросфери

Підземні води

 • Це вся рідина, яка може бути в різних станах, яка знаходиться в гірських породах верхньої частини земної кори.
 • Якість рідини в цих джерелах залежить від зовнішнього середовища, яку обумовлює людина:
 • Великі міста з неякісно обладнаній системою каналізації
 • Великі будівельні роботи
 • Великі промислові підприємства
 • Великі міські звалища
 • Масштабні тваринницькі ферми
 • Сільськогосподарський сектор комерційного призначення
 • Автомагістралі державного значення
 • Як правило, підземні води використовують для водопостачання заміських будинків і котеджів, тому дуже важливо зробити хімічний аналіз води перед побутовим використанням води. Підвищені концентрації забруднень негативно впливають на здоров'я людини, а також виводять з ладу сантехніку, опалювальну систему і побутову техніку (пральна машина, котел, посудомийка, душ, гідромасажні обладнання).

Залежно від якості води, необхідно правильно підібрати систему очищення води зі свердловини для ефективного результату.

субмарини води

Їх називають ще підводними, так вони перебувають під океанами і морями і великими озерами, що можна назвати «вода під водою». Це досить унікальне природне явище, яке вже давно освоєно людиною з глибокої давнини. Люди за допомогою бамбукових трубок отримували прісну воду з субмарини джерел багато століть назад.
Сьогодні ці води використовують в якості доповнення ресурсів водопостачання. Наприклад, поблизу південно-східного узбережжя Греції, спорудили греблю в морі. В кінцевому підсумку було створено прісноводне озеро всередині моря. Сумарний видобуток прісної води в цьому місці становить 1 000 000 кубометрів на добу! Це джерело використовують для зрошення земель прибережних територій.

Яким чином можна використовувати “воду під водою”?

Японські фахівці пішли далі в видобутку «води під водою». Вони отримали патент на спосіб видобутку прісної води з субмарини джерела. Інженери запропонували розділяти прісну і морську воду безпосередньо прям на дні моря. Над джерелом встановлюється автоматична установка з датчиками, які безперервно вимірюють концентрацію розчинених солей. Якщо вона перевищує допустиму величину, подача води до споживача автоматично припиняється, і вода скидається в море доти, поки її вміст солей і склад не повернуться до нормальних.

артезіанські води

це рідина, залягає між водотривкими пластами глибоко під землею. Вона постійно перебуває під гідростатичним тиском, за рахунок чого створюються водонапірні басейни. Назва цього виду води пішло ще з провінції Артуа, яка знаходиться у Франції – Артезія. Там в 12 столітті був споруджений перший в Європі глибокий колодязь.
З вищесказаного стає ясно, що підземні і артезіанські води розділені водотривким шаром. Тому рідина, залягає на великій глибині, практично не підпадає під вплив життєдіяльності людини, які несуть неочищені стічні води. Але даний факт, не виключає насичення води різними домішками з навколишніх порід. Також не можна повністю виключити можливість потрапляння в артезіанські басейни зовнішніх забруднювачів.
Поверхневі води - це рідини знаходяться на поверхні Землі з різних причин.
Атмосферні води - це рідина, яка знаходиться в атмосфері нашої планети.

ПРИРОДНІ ПРИРОДНІ ВИДИ ВОДИ

 • джерельна
 • дощова
 • Питна

ВИДИ ВОДИ з'явився в результаті ДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

Водопровідна вода

яка вода буває

Рідина з муніципальних водопровідних систем, яка бере зі ше початок в підземних або поверхневих джерелах, проходить доочистку і поставляється споживачеві.

Каналізаційна вода

які види води бувають в природі

Це використаний продукт, який потрапляє в каналізаційні системи.

Стічні води

1397029467

Це забруднена рідина, яку необхідно видалять з місць проживання людей. Результат роботи промисловості.
Кип'ячена вода - рідина, пройшла термічну обробку нагріванням до 100 градусів.

Комплексне очищення водопровідної води

Сучасні фільтри для води розробляються з урахуванням того, що якість рідини з крана з кожним роком знижується. Технологи працюють над тим, щоб очищення була максимально ефективною і максимально економною в обслуговуванні. Комплексна фільтрація передбачає кілька етапів:

Видалення механічних домішок

Це нерозчинні частинки - іржа, масштаб, глина, грунт, країна, пісок та інші суспензії. Даний вид забруднень видаляється за допомогою магістральних проточних фільтрів з поліпропіленовим картриджем. Вони бувають різних типорозмірів, правильно підібрати потрібний фільтр необхідно виходячи з кількості проживаючих у квартирі і пікових навантажень по витраті на годину.

пом'якшення води

Це найголовніша проблема водопровідних магістралей. Карбонатні відкладення засмічують все з чим контактує вода. Справа в тому, що державний ГОСТ в Україні затвердив норму жорсткості 7 мг-екв / літр. Але щоб не утворювалися накипні відкладення, концентрація повинна бути менше 2 мг-екв / літр. Тут на допомогу приходять автоматичні фільтри пом'якшувачі.

це сучасні системи проточного типу працюють на основі іонообмінних смол. За рахунок заміщення іонів кальцію на іони натрію здійснюється пом'якшення. Такі системи працюють під управлінням автоматичного керуючого клапана, який забезпечує процес фільтрації. Фільтруючий матеріал можна назвати «довгограючим», так як він служить від 5 до 7 років. Це досягається шляхом регулярної регенерації його властивостей за рахунок промивки сольовим розчином. Системи мають сольовий бак, який служить ємністю для кухонної таблетованій солі. Клапан керування засолює бак в потрібній пропорції і концентрованим розчином промиває фільтруючий матеріал.

видалення хлору

Як відомо, хлор отруйна речовина, без якого неможливо обійтися. Це знезаражувальне засіб, яке відмінно справляється з поставленим завданням, але також має зворотну сторону. Негативно впливає на організм, а при постійному надлишку, викликає в організмі реакцію у вигляді алергії, ракових захворювань і ряду інших недуг.
Фільтр з активованим вугіллям відмінно видаляє хлор і хлор-з'єднання. для квартири цілком достатньо встановити магістральний фільтр з картриджем з кокосового вугілля. Крім хлораминов, він видаляє поверхнево активні речовини, нафтопродукти, запахи і присмаки. Не один побутової питної фільтр не обходиться без вугільної фільтрації.

стерилізація води

Для повноцінного знезараження водопровідної рідини застосовуються ультрафіолетові установки. Це компактні системи, які працюють за допомогою постійного світіння на протоці води. Для того, щоб УФ-установка ефективно працювала, необхідно правильно вибрати її продуктивність.

Питна вода вищої категорії вдома на кухні!

Сьогодні ми маємо чудову нагоду використовувати технології по максимуму. Установка міні-фабрики з виробництва питного продукту вищої категорії - це реальність. сучасні побутові системи зворотного осмосу стали доступними, компактними і не мають альтернативи. Принцип очищення зворотним осмосом здавна досліджується і взятий з природи. Це найефективніший спосіб отримати кришталево чисту воду за мінімальною собівартістю за літр - 20 копійок!

компанія Вотер-Сервіс реализует, встановлює і обслуговує системи очищення води побутового, комерційного, господарського та промислового призначення.