ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Який зв'язок між захворюваннями і водою в басейні?

Небезпека води в басейнах для здоров'я людини

Басейн - це громадське місце і зрозуміло, що в воду потрапляє величезна кількість всіляких вірусів і бактерій. Для цього у воду додають сильно концентровані хімічні склади, які при взаємодії з виділеннями людини, нейтралізують шкідливі мікроорганізми. але, знезаражуючи воду, самі дезінфікуючі розчини роблять серйозний негативний вплив на здоров'я. Аж до генетичних мутацій і це не перебільшення. Якщо Ви відвідували сучасний аква-парк, то відчули якісь концентрації хлору в воді, особливо в дитячій зоні.

 

  • Лабораторні дослідження виявили, що при регулярному відвідуванні плавальних басейнів, людина страждає від хронічних респіраторних захворювань. також, в рідких випадках, підвищується ризик захворіти на рак сечостатевої системи. У групі ризику знаходяться також постійні працівники аква-комплексів - інструктори і обслуговуючий персонал.
  • Співробітники науково-дослідницьких центрів США об'єднали свої зусилля для проведення експерименту. Було взято близько 30 проб в семи різних громадських басейнах і гідро-масажних ваннах, після звичайної їх завантаженості відвідувачами і після підвищеного напливу відвідувачів.
  • Результати аналізу повалили дослідників в шок! У воді знайшли більше сотні побічних речовин від дезінфекції. Вченими було перевірено, який вплив ці речовини надають на здоров'я людини, його репродуктивну функцію і якість генетичного матеріалу. Як виявилося, така рідина здатна провокувати генетичні мутації в рази частіше, на відміну від вихідної води.

Вчені закликають власників приватних СПА-центрів, басейнів і аква-парків частіше міняти воду, а відвідувачів більш ретельно купатися перед і після їх відвідування.

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!