ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯК ПРИМУСИТИ ДИТИНИ ПИТИ ВОДУ?

Як змусити дитину або малюка пити водуДотримання вікової норми споживання води має ключове значення в процесі розвитку дітей. Вода дозволяє зростаючому організму протистояти інфекціям, зачищаючи органи сечовидільної системи, допомагає позбавлятися від токсинів, регулює роботу шлунково-кишкового тракту. Подбайте про своїх дітей з раннього віку і прищеплюйте правильні звички!

 


 
 

Давайте розглянемо методи, якими можна привчити дитину пити достатньо води?

Важливо розуміти основну істину – вода повинна бути чистою і правильною за своїм фізичним і хімічним складом. Це може бути вода з різних істоніков, основні з них сьогодні – покупна води в пляшках, куплена в спец-магазинах з продажу води в розлив або з домашнього сучасного фільтра.

Так як же допомогти своєму чаду пити достатню кількість рідини, НЕ підсолоджуючи її і не застосовуючи газовані напої? Розглянемо можливі варіанти:

Необхідно залишати чашку з водою в доступному і помітному для малюка місці. Можна періодично пропонувати малюкові попити водички, а якщо він відмовляється, домовлятися з ним зробити хоч 5 ковтків. Як правило, він вип'є більше, так як в процесі пиття зрозуміє, що відчував спрагу.

  • проявляйте фантазію! Додайте в склянці соломинку - діти люблять пити через неї.
  • Додавайте в рідину фрукти або ягоди, на 10-20% розбавте воду соком або солодкої газованою водою. Якість питної продукту особливо не зазнає змін, смак буде приємний дитині, а корисної рідини буде випито більше. Хорошим варіантом буде додавати в воду фруктові фреші - і смачно, і корисно, і без консервантів.
  • Вода повинна бути в яскравій і привабливою ємності, щоб дитині було цікаво її пити. Можна купити чашки-непроливайки з харчового пластику без вмісту бісфенолу, з малюнком улюбленого мульт-героя вашого малюка або просто блискучі, кольорові ємності з цікавими деталями. Можна пограти з дитиною і сказати, що ви даєте йому випити напій супер-героя або еліксир для принцеси, хоча в гуртку буде проста фільтрована вода.
  • Діти люблять повторювати за дорослими! Пийте воду самі - подавайте чаду приклад.
  • Дозвольте дитині бути самостійним. Купуйте воду в окремій пляшці. Нехай вона буде дитячої, невеликого обсягу, але схожою на ту, з якої п'ють дорослі. Ваші син або дочка зможуть самостійно діставати свій напій з шафки або холодильника і пити, а не просити налити йому води кожен раз, як відчує спрагу.
  • Зробіть вибір напоїв обмеженим. Ніколи не тримайте вдома великий вибір напоїв одночасно, особливо солодких. чергуйте, наприклад, воду, молоко і сік, розведений водою. І не давайте малюкові приступити до наступного напою, поки не буде випито попередній.

Або ж можна поставити умову, перед кожним напоєм випивати маленький стаканчик води. Так можна хоч трохи почати контролювати кількість споживаної рідини на початковому етапі виховання.

Проявіть трохи наполегливості і терпіння і у Вас вийде привчити дитину пити воду!

компанія Вотер-Сервіс – ваш надійний партнер по очищенню води!