ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Як з'явилися фільтри для води у нас в країні і які з них зараз варті уваги?

Як з'явилися фільтри для води в країні
Метод очищення води зворотним осмосом завоював ринок досить швидко. ця технологія, яка використовується в розвинених країнах з 1970 року, прийшла до нас в країну не так давно - в 90-их роках. Спочатку це були дорогі установки, які використовувалися в державних проектах невеликого масштабу. Коли наші фахівці познайомилися і освоїли цю технологію, розвиток в даній сфері пішли ще далі.

Звідки взявся зворотний осмос?

Американські інженери зробили великий прогрес в мембранних технологіях і стандартизировали системи, що призвело до поділу систем на промислові, комерційні та побутові.
Провідні світові виробники обладнання для очищення води досить давно присутні на ринку СНД, але глобальне впровадження цих технологій відбулося зовсім недавно.

Хто перший зайшов на наш ринок?

Наприклад компанія The Dow Chemical Company. Це компанія з великою історією, яка починала свою діяльність з хімічної промисловості та виробництві різного роду матеріалів з 1960 року. Зростання компанії дозволив вивчити і реалізувати виробництво в багатьох інших сферах, включаю і технології очищення води.

Офіційне представництво компанії DOW в Україні відкрилося в 1996 році. І з того самого моменту, передові технології очищення води оселилися в нашій країні. Стали доступні різні системи, методи і очисні споруди для широкого кола споживачів.

Запущена галузь водопостачання в країні

А в зв'язку з загальним рівнем падіння економіки і станом бюрократії в нашій країні, якість води з кожним роком погіршується без перспективи на оновлення цієї відросли. Очисні споруди, які були встановлені ще при союзі, до сих пір використовуються в якості очисних станцій для муніципального міського водо-забезпечення.

Фільтри для води вже стали необхідністю!

У зв'язку з цими НЕ переборними факторами, популярність фільтрів очищення води зростає з кожним роком все більш динамічно. Популярність фільтрів і вимушена необхідність в них насправді дуже важливо. І це, що ми маємо можливість придбати системи очищення води вже за адекватні гроші в особисте користування, теж має величезне значення.

Ви дбаєте про себе?

В першу чергу, це важливо для нашого з Вами здоров'я! Звичайно поки не так багато людей розуміють важливість існуючої проблеми, яка безпосередньо пов'язана зі станом водопроводів і застарілими фільтруючими спорудами. Чи не багато хто розуміє значення використання м'якої води для купання і впливу її на шкіру і волосся. Зазвичай це наочно видно по сантехніці, пральній машині і бойлеру. Але це просто техніка, а наш організм набагато чутливіше і важливішого.

Хочете позбутися від нальоту в ванній і іржі?

Білий наліт кальцію на сантехніці, звичайно неприємне видовище. Чи не приємно і зміст іржі у воді, але якось до цього звикли і змирилися. Вони, хто має можливість і бажання позбутися від даного роду неприємностей, встановлюють механічні фільтри і фільтри пом'якшувачі на введенні води.

Насправді, все на багато гірше, Ваші почуття та думки!

Але якщо розглянути розгорнутий аналіз води уважніше, ми там знайдемо не тільки солі жорсткості і залізо. маса бактерій, вірусів, перероблених людиною фармацевтичних препаратів і багато іншого. А в передпаводковий період воду очищають посиленими дозами реагентів, таких як - коагулянти, флокулянти, хлор та аміак. А більшість людей готують їжу на звичайній воді з крана і навіть не підозрюють про те, що кип'ятіння не рятує ситуацію і існує маса бактерій і вірусів, які виживають навіть при тривалому кип'ятінні.

Почніть з придбання зворотного осмосу під мийку!

Якщо Ви дбаєте про своє здоров'я і близьких Вам людей, почніть з придбання питного фільтра під мийку на основі зворотного осмосу. Захистіть себе і свою сім'ю від всіх шкідливих організмів, речовин і домішок у питній воді, а також готуйте на ній.

Система зворотного осмосу - найважливіша і рентабельна покупка в будинок!

Які вигоди Ви купуєте, встановлюючи зворотний осмос будинку:

  • Абсолютно ідеальну питну воду вищої категорії;
  • Постійно поповнюється запас води до 10 літрів під мийкою;
  • Автономну міні фабрику з виробництва ідеальної води;
  • Собівартість літра води не більше 20 копійок;
  • Ідеальну воду для приготування їжі і напоїв;
  • Покращуєте якість свого життя;

Якісні і перевірені часом фільтри очищення води Ви знайдете в інтернет-магазині нашій компанії!

компанія Водопостачання – Ваш надійний партнер по очищенню води!